Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Evenes

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Evenes – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Evenes – Podręcznik

Evenes
Wynajem Aut Evenes

Evenes jest gmina, która leży na północnym wybrzeżu okręgu Nordland – konkretnie w dzielnicy rozpocząć od nowa, w pobliżu granicy z Troms. Ludności jest stosunkowo niewielka – 1345 mieszkańców (2010) – i 450 mieszkańców centrum administracyjnym Bogen.

Evenes ma wiele atrakcji do zaoferowania – oprócz pięknych krajobrazów i słońca o północy: Artscape Nordland (specjalny zewnętrzny kolekcji sztuki modernistycznej rzeźbiarz), skansen Gallogieddie (jakie dokumenty przejść do historii Sami i kultury w obszarze), formacji skalnych „Wall” (z widokiem na Ofotfjorden ) – i 140 lat odrestaurowanym handlu Liland Brygge.

Wzmianka muszą być również kościoła w Evenes, z kościoła w Evenes (wbudowany ca. 1800 w stylu biedermeier). To było w 2000 r. mianowany Evenes Gmina tysiąclecia.

Harstad / Narvik Airport Evenes – który jest głównym lotniskiem dla północnej części Nordland Troms i południowej – znajduje się w gminie.