Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Elverum

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Elverum – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Elverum – Podręcznik

Elverum
Wynajem Aut Elverum

Elverum znajduje się w środkowej części wschodniego regionu – szczególnie w Østerdalen w okręgu Hedmark. Mieszkańców miasta znajduje się na ca.13.500 (około 20000 w miejscowości Elverum) i Elverum ma status miasta od 1996 roku.

Norweski wojskowych ma kilka instalacji wojskowych w obszarze Elverum – i kulturze popularnej zbudowany Cube Arena (która zawiera obiekty, takie jak siłownia i sala koncertowa) została dzięki współpracy między wojskowymi i społeczeństwa obywatelskiego w Elverum. Jest to także historia wojskowości, która utworzyła miasta, w oparciu o chrześcijańskie Brothers twierdzy, która została złożona tutaj w 1600. Ruiny ważny zabytek.

W przeciwnym razie są dwa muzea narodowe w Elverum: Glomdalsmuseet (jeden z największych na zewnątrz muzeum historyczne) oraz Norweskiego Muzeum Lasu.

Istnieje również kilka galerii sztuki w mieście – co Elverum Galeria Sztuki, który został otwarty w 2005 roku, jest największy.

Jeśli chodzi o festiwalach i imprezach, proszę Grundsetmartn (jeden z najstarszych rynków) oraz Festiwal Elverum wymienione. Pierwsza odbywa się co roku w marcu – ten ostatni w sierpniu.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest lotniska Gardermoen w Oslo, położony 80 km na południe Elverum.