Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Egersund

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Egersund – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Egersund – Podręcznik

Wynajem Samochodów Egersund

Wynajem Aut Egersund

Egersund znajduje się na południowo-zachodnim wybrzeżu kraju – w południowej części powiatu Rogaland, w pobliżu granicy z sąsiednim okręgu Vest-Agder. (Około 40 minut jazdy samochodem od Stavanger .)Egersund ma około 10.000 mieszkańców (2009), centrum administracyjne w gminie Egersund.

Jest wykonana odkrycia archeologiczne wskazują, że ludzie żyli w dziedzinie Egersund od epoki kamienia – i na koniec 1200.tallet były dwa kościoły tutaj. Egersund ma status miasta od 1798 roku.

Egersund jest jednym z największych skupisk miejskich budynków drewnianych w Norwegii – i dlatego charakteryzuje się antykwariusz chronione. Wśród innych atrakcji znajduje się kilka muzeów, w szczególności należy wymienić: Dalane Folk Museum (Muzeum Regionalne regionie doliny historii, Egersund jest częścią) i Egersund Fayancemuseum (dokumentowanie miasta tradycyjnych fayance produkcji i kamionka).

Bardzo szczególną atrakcją jest Stop Przeczytaj Einan – ponad 1000 lat stary krąg kamienny na obrzeżach centrum, który został w porównaniu do znanych w Anglii „Stonehenge” (ale w znacznie mniejszej wersji).

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest Sola Airport , położony 69 km na północny-zachód od Egersund.

polski