Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Halden

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Halden – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Halden – Podręcznik

Wynajem Samochodów Halden
Wynajem Aut Halden

Halden, który ma około. 28.800 mieszkańców (2009), położone na południowym Iddefjorden Østfold County – w pobliżu granicy z Polska. Granica Granica między tymi dwoma krajami sąsiadującymi biegnie wzdłuż środku Iddefjorden, a następnie na zewnątrz przez Moss do Outer Oslofjord. Najbliższe sąsiednie miasta Sarpsborg (31 km na północ od Halden i Strömstad w Szwecji (32 km na południe od Halden).

Halden był byprivilegier pod starą nazwą – Fredrikshald – w 1665, a miasto wzrosła poniżej górskich twierdzy, która została wybudowana 20 lat wcześniej. Twierdza Twierdza jest Halden najsłynniejszych atrakcji. W związku z Norwegii w 1658 roku miał do oddania Bohuslen do Szwecji, twierdza została rozbudowana i wzmocniona – i okazało się wtedy, że najważniejsze obrony przed Szwedami. Ośrodek jest bardzo dobrze zachowane.

Wiele z Halden został zniszczony podczas pożaru w 1826 roku i wtedy z nami kilka okazałych budynków w stylu empire. Jednym z nich jest Fredrikshald Theatre (1838) – najstarszy budynek teatru. To ta została kin w Halden, nawet przed tym. W konserwatywnych („Harald Jasnowłosy Club”), zbudowany około 1760 roku, jest w istocie Rosenlund Hall – najstarszy teatr kraju.

Architektonicznego punktu nieco poza centrum, Red Mansion – Czołgi i rodzin Ankers starej rezydencji. Najstarsze części tego kompleksu jest z 1600, a reszta znajduje się w pod koniec 1700 roku.

Najbliższe lotnisko jest Moss Airport Rygge, który znajduje się 55 km na północny zachód od Halden.