Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Hammerfest

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Hammerfest – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Hammerfest – Podręcznik

Hammerfest
Wynajem Aut Hammerfest

Hammerfest znajduje się w okręgu Finnmark w północnej Norwegii, i ma około 9500 mieszkańców (2009).Miasto położone jest na Kvaløya, który jest połączony z lądem Kvalsund mostu.

Hammerfest jest najbardziej na północ miasta i koła podbiegunowego. Wielu turystów, którzy odwiedzają miasto w okresie letnim, w związku z tym, czeka słońca o północy. Hammerfest jest również jednym z najstarszych miast w północnej Norwegii, a stał się miastem w 1789 roku.

Od Hammerfest jest połączenie promowe do różnych miejsc w północnej Norwegii, a miasto to również port, zaproszenia do Hurtigruten (który porusza się pomiędzyBergen a Kirkenes ).

Atrakcji turystycznych są przede wszystkim charakter Arctic linii brzegowej, góry i fiordy, jak również cięcia rolnicze z pięknymi wyspami. Ponadto, istnieją dobre warunki do połowów i żeglugi oraz bogate zaplecze rekreacyjne.

Do innych słynnych atrakcji turystycznych należą Kościół Hammerfest z 1961 – z niepowtarzalnej architekturze, St Michael’s Church w latach 1958 – północ na świecie Kościół katolicki i Meridian Kolumna   (Znane jako „Wsparcie Meridian Struve”) – pomnik z 1856 roku na pamiątkę pierwszego pomiaru międzynarodowych Ziemi kształt i rozmiar.Pomnik jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Kolejną atrakcją jest Muzeum Odbudowy, która jest muzeum historyczne, że dokumenty skutków przymusowej ewakuacji w ciągu 2 II wojny światowej i odbudowę regionu w okresie powojennym.

Miasta regionalnego portu lotniczego – Hammerfest Airport – jest 3,5 km na północ od centrum miasta.