Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Porsgrunn

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Porsgrunn – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Porsgrunn – Podręcznik

Porsgrunn
Wynajem Aut Porsgrunn

Porsgrunn gmina znajduje się w południowo-wschodniej Norwegii, i należy do okręgu Telemark.Była gmin Brevik i Eidanger usłyszeć dziś Skien kommune Porsgrunn i granica przebiega w pobliżu centrum Porsgrunn.

Porsgrunn została powołana w 1807 r. centrum ma prawie 13.000 mieszkańców (2010). Miasto leży u ujścia kanału Telemark i Porsgrunn Rzeka dzieli miasto na dwie części – wschodniej i zachodniej. Porsgrunn jest ważnym miastem przemysłowym i jest zróżnicowana życia kulturalnego.

Największych i najbardziej znanych turystycznych podjętych działań w mieście jest Porsgrunds Porcelain – pierwszego producenta porcelany, która została założona w 1885 roku. Dzisiaj jest factory outlet w budynku – jak również muzeum, gdzie między innymi, można zobaczyć historyczne i unikalne przedmioty z porcelany.

W centrum są dobre sklepy z deptaki, kawiarnie i restauracje i kluby nocne. Ponadto miasto ma duże centrum handlowe „Downtown” z ponad 70 sklepów.

Inne atrakcje miasta to Muzeum Morskie – domy i sklepy z 1700 – 1800, muzeum miejskie – na którą składa się stary plebania z 1784 roku, piękny ogród z m.in. Komora celna od 1661 (najstarszy w mieście dom), East Porsgrunn kościół z 1760 i West Porsgrunn kościół z 1758 roku.

Porsgrunn jest urozmaicona linia brzegowa z wieloma miejscami w kąpieliskach, podczas gdy w niewielkiej odległości od lasu i gór.

Skien Airport jest najbliżej lotniska regionalnego – który jest 11 km na północny zachód od Porsgrunn.Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest Sandefjord – Torp. Ten położony 47 km na zachód od Porsgrunn.