Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Hamar

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Hamar – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Hamar – Podręcznik

Hamar
Wynajem Aut Hamar

Ma 29.000 mieszkańców Hamar (2009), i jest miastem położonym w centrum wschodniej Norwegii – na wschodnim brzegu największego jeziora w Norwegii, nad jeziorem. Jest to również centrum administracyjnym w okręgu Hedmark. W średniowieczu Hamar jednym z miast najważniejszych i najbardziej wpływowych – i miał status „Kaupang”. status miasta w nowoczesnym tego słowa znaczeniu, ale Hamar, jednak po raz pierwszy w 1849 roku.

Stare ruiny katedry w Hamar Katedra zostały wymienione jako drewniane bazylika w stylu romańskim na koniec 1100S – ale w 1567 został zburzony przez Szwedów, a potem nie odbudowano. Katedra Ruiny Hamar jest dziś najbardziej znaną atrakcją (ma status „Millennium”), a obecnie jest zamknięte w ochronnej, budynek ze szkła.Nowy Hamar Katedra zbudowana jest w centrum miasta w 1866 roku.

ruiny katedry są częścią Muzeum Hedmark, takich jak obejmuje również „Opland Folk Museum” – i to ma swoje główne miejsce w starych „Storhamar Act” z 1700 (zbudowany przez byłego pałacu biskupiego). W 1970 budynek ten został odrestaurowany i zmodernizowany według projektu znanego architekta Sverre Fehn.

W przeciwnym razie, Hamar, kilka specjalnych sal sportowych, które są jednymi z atrakcji – zarówno wymienione w związku z Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1994 w pobliżu Lillehammer: „Viking Ship” (jeden z największych światowych aren na łyżwach, który zorganizował kilka dużych koncertów) i „Northern Lights Hall” (hokej na arenę, gdzie również na wystawach i imprezach kulturalnych).

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest lotniska Gardermoen w Oslo, położony 67 km na południe od Hamar.