Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Mandal

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Mandal – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Mandal – Podręcznik

Mandal
Wynajem Aut Mandal

Mandal jest południe miasta w Norwegii. Znajduje się w powiecie Vest-Agder, i ma 10.500 mieszkańców (2008). Rzeka dzieli miasto Mandal w dwóch przed opróżnieniem do morza, w centrum są pomalowane na biało południowej domów i uroczych uliczek i interesujących sklepów i restauracji.

Mandal jest miastem typowo letni, i często jest znany z plaży i pływania łódką, malownicze wybrzeża i promenady wzdłuż rzeki Mandal.

Niektóre z najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych są: Mandal kościół z 1817 roku, Sjøsanden – jedna z najpiękniejszych plaż, Vest-Agder Muzeum Mandal (w gospodarstwie Andorsen z 1805 roku – z lokalnego rybołówstwa muzeum historyczne i kolekcja dzieł sztuki) i Risøbank – chroniona roślina z 1901 roku z budynku głównego, dom ogrodnika, ogród i budynki gospodarcze, a także tereny rekreacyjne z plaż i kort tenisowy.Mandal Art Association ma biura w budynku głównym 2 piętro, gdzie można zobaczyć wystawę malarstwa lokalnych oraz krajowych i międzynarodowych artystów.

40 km na zachód od latarni morskiej Lindesnes jest Mandal, najstarszy facet wszczęciu (i1656) i popularną atrakcją turystyczną. Lindesnes Lighthouse jest na południe wysuniętego punktu na kontynencie – i jest 2518 km od Przylądka Północnego! Latarnia ma eksponatów, sklep muzealny i kawiarnia.

Mięczaki Festival w Mandal jest kolejną atrakcją turystyczną, gdzie owoce morza jest w centrum. Festiwal ma również rozrywki i koncertów, i posiadał 2 weekend w sierpniu każdego roku.

Najbliższe lotnisko Kristiansand Lotnisko – Kjevik, położony 58 km na północny wschód Mandal.