Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Svolvær

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Svolvær – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Svolvær – Podręcznik

Svolvær
Wynajem Aut Svolvær

W północnej Norwegii miasta Svolvaer jest Vågan gminy w okręgu Nordland w Norwegii, ma 4200 mieszkańców (2009).Lofoty znajduje się na południowej stronie Austvågøya w Lofotach i wyspa jest połączona z lądem za pomocą mostów.

Svolvaer Lofoty największych wiosek rybackich i najważniejszym centrum handlowym w regionie. Portu miejskiego ma codzienne przyjazdy Hurtigruten ( Bergen –Kirkenes ), a prom do Bodø i Hamarøy.

 

Symbolem miasta jest „Svolvaer Goat” – 40-metrowy klif z dwoma rogami kóz „na górze. Stoi na wzgórzu nad centrum miasta, a także północno-Norwegia najsłynniejszych wspinaczki.

Inne atrakcje turystyczne w mieście, to Svolvaer Kościół z 1934 roku, na północy Norwegii Artysta Centre – wystawa sztuki i rzemiosła, Galeria Dagfinn Bakke – i Lofoty War Memorial Museum – z naciskiem na północy Norwegii i Lofoty w ciągu 2 II wojny światowej, gdzie można zobaczyć wystawę mundurów, artefakty i fotografie.

Ponadto, „Magic Ice” wielką atrakcją w mieście. Jest to jedyny na świecie galeria lodu i bar – gdzie można zobaczyć iskunstverk a także rzeźby i instalacje wykonane z lodu. To miejsce ma bardzo specyficzną atmosferę i znajduje się tuż na nabrzeżu w Svolvaer.

Miasto ma też piękne krajobrazy, i można doświadczyć słońca w południe w lecie, jak również nadzwyczajne Northern Lights w zimie.

Regionalnego portu lotniczego, lotniska Svolvaer – Helle, w odległości 6 km na wschód od centrum miasta.