Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Tillerbyen

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Tillerbyen – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Tillerbyen – Podręcznik

Wynajem Samochodów Tillerbyen
Wynajem Aut Tillerbyen

Tiller miasta znajduje się 11 km na południe od Trondheim centrum miasta – i został zaplanowany w 1980 roku jako centrum pomocy dla centralnego Trondheim.Pierwotnie miasto nazywane Tiller Heimdal miasta, ponieważ należy do Heimdal, który jest jednym z czterech Trondheim powiatach.

miasta Tiller jest ostatnio została znacznie rozszerzona – i istnieją plany dalszej ekspansji w najbliższych latach – zarówno w obszarach mieszkalnych, handlowej i hotelach. BI jest także tutaj.

Z okien Tiller dziś trzy główne centra handlowe. Największym City South, o powierzchni 38.000 m2 i zawiera 71 różnych sklepach. Tak więc, jest to jeden z największych w Norwegii, a plan jest taki, że centrum będzie rosnąć dwa razy rozmiar do 2020 roku. Dwa pozostałe centra handlowe Tiller Rynku i centrum burzy – zarówno z ponad 20 sklepów każda.

Tiller miasta znajduje się na E6, a do najbliższego lotniska jest Trondheim Airport – Værnes, który jest 27 km w kierunku północno-wschodnim.