Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Molde Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Molde Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Molde Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Molde Lotnisko
Wynajem Aut Molde Lotnisko

Molde lotniska Łódź Lublinek (LCJ) znajduje się ok. 5 km na wschód od Molde centrum.Autobusowy znajduje się pomiędzy lotniskiem a centrum w związku z odlotów i przylotów. Na lotnisku można wynająć samochód z firm wynajmu samochodów Hertz, Europcar, Sixt, Avis, Budget Rent a wrak

W 2008 roku 336.900 pasażerów odwiedzających lotnisko.Bezpośrednie loty do Bergen, Oslo, Trondheim i Palma, jak również loty czarterowe do różnych miejsc z Molde Airport.   Port lotniczy został otwarty w 1972 r., w ostatnich latach infrastruktura została poprawiona.

Select Service Partner (SSP) działa kawiarnia i restauracja w Molde lotniska Lublinek. SSP działa w 31 krajach i jest liderem w restauracji lotniska i flycatering. Jest bezprzewodowy internet, bankomat, sklep wolnocłowy na lotnisku.