Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Haugesund

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Haugesund – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Haugesund – Podręcznik

Haugesund
Wynajem Aut Haugesund

Haugesund znajduje się w Rogaland na południowo-zachodnim wybrzeżu Norwegii. Miasto liczy około 34.000 mieszkańców (2010), a co najważniejsze gałęzie przemysłu rybołówstwa, żeglugi i produkcji. Haugesund jest głównym centrum handlowym w północnej części Rogaland, i od portu, połączenia promowe do wielu innych miejscach na terenie powiatu – w tym Stavanger.

Haugesund jest wiele atrakcji turystycznych – w tym Kościół Zbawiciela w od 1901 roku w Gothic Revival stylu, kościół Skåre z 1858 roku, ratusz z 1931 roku w stylu klasycystycznym, City Hall Park, Haugesund Art Gallery (wystawa sztuki zachodniej od 1800 – i 1900-do dziś), Karmsund Folk Museum (kolekcja kultury nacisk na rolnictwo, transport, rybołówstwo i rzemiosło) – i Dokken, Skansen – muzeum regionalne.

National Monument Harald Haugen („Wsparcie Harald”) z 1872 jest kolejną atrakcją. Jest to możliwe dzięki 3 mile na północ od centrum, jest pomnik króla Wikingów Harald Jasnowłosy kolekcji Norwegii w 872 AD

Haugesund jest znany z corocznych imprez, w tym Norwegian Film Festival z emisją nagrodę Amanda i Jazz Festival, z których oba odbywają się w sierpniu.

W przeciwnym razie, Haugesund oferują piękne krajobrazy i terenów rekreacyjnych, plaż i sklepów przyjazny, kawiarni i restauracji.

Haugesund Airport znajduje się w Karmøy, ca. 14 km na południe od centrum miasta.