Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Arendal

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Arendal – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Arendal – Podręcznik

Arendal
Wynajem Aut Arendal

Arendal, który ma około. 40.000 mieszkańców (2009), znajduje się na południowym wybrzeżu, niedaleko Kristiansand – i jest centrum administracyjnym powiatu Aust-Agder.Jest ona wymieniona w źródłach pisanych z 1500 i stał się miastem w 1723 roku. Wcześniej kanałów zamiast ulic w mieście – która wówczas często nazywany „Wenecja”. Zostały one ostatecznie wypełnione, ale ostatnia pozostałość stanowi obecnie słynnego portu – Pollen.

Oryginalne miasto było zbudowane na siedmiu wysp i raf – a miasto zostało ostatecznie nazwany Tyholmen największych z nich. Istnieje jeszcze wiele starych, dobrze zachowanych budynków. Arendal w 1991 roku został uhonorowany prestiżową międzynarodową nagrodę ochrony Europa Nostra – i jest uważana za główną atrakcją Arendal. Wśród budynków w Arendal, są następujące wymienić: Ratuszu Staromiejskim 1812/13 (drugi największy drewniany budynek), dom Klöcker z 1826 roku (w którym mieści Arendal muzeum miasta), Steen Dom z 1720 roku w (prywatne muzeum, które jest wbudowane w większe drewnianym budynkiem z 1800) i Starego posterunek policji (1658/1710).

Niektóre z innych atrakcji w Arendal: Trinity Church z 1888 roku (z 80 m wieży wysoki kościół – zwane także „Skagerrak Katedra”), Merdogaard na Oy Merdø (skipper i losmuseum w domu z ok. 1640) i Aust-Agder historycznym centrum na Langsæ .

W przeciwnym razie, Arendal miejsce dla dwóch dużych międzynarodowych imprez każdego lata: Hove Festival (Norwegia największy festiwal rockowy, który odbywa się w Hove perła nad morzem na Tromøya) i norweskim Grand Prix (co jest wyścig Pucharu Świata do najszybszych na świecie łodzi).

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest Kristiansand Kjevik Airport, położony 63 km na południowy zachód od Arendal.