Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Lakselv

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Lakselv – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Lakselv – Podręcznik

Lakselv
Wynajem Aut Lakselv

Lakselv wieś w Porsanger, znajduje się w okręgu Finnmark. Wieś liczy około 2100 mieszkańców (2009), i jest głową Porsangerfjord.

Lakselv cechy i Finnmark County jest wielkim północno-norweski natury i we wspólnocie są również części płaskowyż Finnmark. Możesz spróbować reniferów sankach i psie zaprzęgi. Finnmark jest również wędkarski raj dla miłośników połowów i na świeżym powietrzu, w Porsangerfjord można również wybrać się na safari pieczęci lub krab król łodzi rybackich.

Finnmark położony jest na północ od koła podbiegunowego, a także świetne miejsce, by doświadczyć słońca w południe w lecie, a zimą zorza polarna.

15 km na północ od Lakselv – E6 Przylądek Północny – jest Stabbursnes Dom i Muzeum. To jest informacji na temat naturalnych i kulturowych historii Laponii, a problemy związane równiny, doliny rzek, fiordy i wybrzeże. Obszar ten jest również rezerwat przyrody Stabbursdalen Parku Narodowego i Stabbursnes z unikalną ptaków i roślin.

Lakselv jest ważnym węzłem komunikacyjnym i E6 przechodzi przez wieś. Od Lakselv jest Highway 98 do bru Tana. Ponadto Airport Lakselv lotniska – Banak (znany również jako Przylądek Północny Airport) 3 km na północ od centrum miasta.