Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Kopenhaga Kastrup Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kopenhaga Kastrup Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kopenhaga Kastrup Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów København Kastrup Lotnisko

Wynajem Aut Kopenhaga Kastrup Lotnisko

Lotnisko Kastrup w Kopenhadze (CPH) to największy ogród powietrza w krajach skandynawskich i 17 największych w Europie. Znajduje się osiem mil na południe odKopenhagi i 24 km od Malmo w Szwecji na drugiej stronie mostu Oresund.Najłatwiej dostać się do centrum Kopenhagi metrem od terminalu trzy. Istnieją również regularne autobusy. Osiem różnych firm wynajmu samochodów, większość z nich w terminalu trzy, oferuje wynajem samochodów.

19715451 osób odwiedziło lotnisko w 2009 roku. Kastrup składa się z trzech terminali. Ostatnia, Terminal 3 został zbudowany w 1999 r. i zakończony jest głównym terminalu do SAS. Kastrup jest jednym z trzech głównych podstaw SAS, jak również dla Norwegian Air Shuttle, Sterling i transvia.com Norweski. Od Kastrup, latać do 130 międzynarodowych połączeń lotniczych.

Lotnisko ma bardzo duży wybór sklepów, w szczególności sklepy, jak również akcesoria. Istnieje ponad 20 różnych kawiarni i restauracji. Nowo wybudowany Hilton Cophenhagen Airport Hotel położony jest bezpośrednio podłączony do trzech terminali, dzięki objęte czasu.

polski