Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Stade

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Stade – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Stade – Podręcznik

Wynajem Samochodów Stade
Wynajem Aut Stade

Stade położony jest w północnej państwo niemieckie w Dolnej Saksonii – ok. 50 km na zachód od Hamburga – i ma około.46.000 mieszkańców (2008). Rzeka Schwinger, która jest dopływem Łaby, przepływa przez miasto. Stade jest znana od 800s i ewentualnie północnych Niemiec najstarszego miasta.Nabyła prawa miejskie w 1209 roku – i był w tym czasie członkiem wpływowej Hanzy. W pierwszej części roku 1600 miasto było na przemian w rękach duńskiej i szwedzkiej – w okresie 1645/19 Stade był szwedzkim mieście.

Wśród architektonicznych traktuje w starym centrum miasta (Altstadt), znajdziemy dwa średniowieczne kościoły (z późniejszymi rozszerzeniami) i św St Cosmae Wilhedi.Ponadto, w Altstadt się atrakcją, gdy takie domy z muru pruskiego w starym porcie Hanseatic stanowi kompleksowe, historyczne budynki.

To jest w ogóle cechą ciekawe na miasto, że różnych okresach historycznych może być „read” w architekturze. Tak więc, może teraz – w uzupełnieniu do hanzeatyckiego miasta „- również takie doświadczenie „Szwedzkie Town” i „barokowego miasta” Stade. A jeszcze pozostałości starożytnych twierdz, że Szwedzi zbudowali w połowie 1600 roku.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest Hamburg Airport, położony ok.. 64 km na wschód-północny-wschód od Stade.