Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Koblencja

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Koblencja – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Koblencja – Podręcznik

Wynajem Samochodów Koblencja
Wynajem Aut Koblencja

Koblencja jest położony w zachodniej części Niemiec – u zbiegu rzek Renu i Mozeli – i należy do Nadrenia-Palatynat.Koblencja ma 106.300 mieszkańców (2008), i jest jednym z najstarszych miast kraju.

Koblencja jest ważnym węzłem komunikacyjnym i handlowym, a także posiada własny uniwersytet. Część miasta wymienione na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO, w tym   „Altstadt” – stare miasto – z zabytkowych budynków.Wielu turystów również zwiedzenie urokliwych restauracji, pubów i sklepów. Jednym z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych w starej części miasta jest Bazylika św rycynowy, który jest najstarszym kościołem w mieście, pomysł z powrotem do 800’s. Obecny budynek pochodzi z 1100S. Także Kościół Florin jest od 1100S i Matki Kościoła od 1200s są warte odwiedzenia.

Twierdza „Ehrenbreitstein” od średniowiecza to kolejna atrakcja. Jest to największy fort, położony jest na wzgórzu 118 metrów nad rzeką Ren. Możesz również odwiedzić „Landesmuseum Koblencja” – muzeum historyczne.

Najbliższe główne lotnisko Kolonia / Bonn Airport, położony 106 km na północ od Koblencji.