Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kolonia Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kolonia Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kolonia Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kolonia Lotnisko
Wynajem Aut Kolonia Lotnisko

Kolonia Bonn Airport znajduje się 15 km na południowy wschód od Kolonii i 16 km na północny wschód od Bonn. Oba pociągi i autobusy są dobre pojazdów, aby pomiędzy lotniskiem i miasta. Wypożyczalnie samochodów Alamo, Avis, Budget, Europcar, Hertz i Sixt znajduje się w Terminalu 1 w hali przylotów Obszar D.

10470000 osób odwiedziło lotnisko w 2006 roku. Jest to główny punkt Germanwings i TUIfly. Ze względu na tworzenie wielu Tanie linie lotnicze wzrost liczby pasażerów o 40 procent od 2002 do 2003 roku. Z lotniska odbywają się regularne loty do około 32 różnych miejscach w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie, oprócz samolotów czarterowych. Lotnisko posiada dwa terminale, które znajdują się transfer między nimi.

Wiele sklepów, restauracji, kawiarni i barów są dobrzy w Kolonia Bonn Airport. Inne udogodnienia obejmują ATM, fryzjer, poczta, biuro podróży, apteki, pierwszej pomocy i centrum konferencyjne. Jest to hotel na lotnisku, to nic Holiday Inn Cologne-Bonn Airport.