Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kolonia

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kolonia – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kolonia – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kolonia
Wynajem Aut Kolonia

Kolonia znajduje się w zachodniej części Niemiec, nad rzeką Ren, i jest największym miastem w Nadrenii Północnej-Westfalii.Miasto liczy około 1 mln mieszkańców (2008) – i szacuje się na przedmieściach, populacja rośnie do 1,8 miliona.

Kolonia jest jednym z najważniejszych niemieckich portów śródlądowych, a także rozwoju gospodarczego, kulturalnego i historycznego centrum Nadrenii.

Jednym z najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych w mieście – katedra – która rozpoczęła się w 1248 i została zakończona w 1880 roku. Katedra w Kolonii jest największym gotycki kościół w północnej Europie, i na 157 metrów. Budynek jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Kolonia 30 muzeów, w tym Muzeum Rzymsko-Germańskiego z dziedzictwa archeologicznego, która pokazuje rolę miasta jako ważnego handlu Imperium Rzymskiego.

Inne słynne muzea i atrakcje turystyczne w Kolonii jest 148-metrowy drapacz chmur „KölnTurm”, Gross St Martin’s Church z 1200s, ratusz z 1569 r. w stylu renesansowym, Ludwig Museum (Muzeum Sztuki wystawę sztuki współczesnej i sztuki pop), Historii Kultury Muzeum Muzeum Fotografii, Muzeum Miejskie – i Wallraf-Richartz Museum, muzeum sztuki z wystawy malarstwa, rzeźby i grafiki od średniowiecza do współczesności.

Pobliżu lotniska – lotniska Kolonia / Bonn – położone 16 km na południowy wschód od centrum miasta.