Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Bonn

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Bonn – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Bonn – Podręcznik

Wynajem Samochodów Bonn
Wynajem Aut Bonn

Bonn znajduje się w zachodniej części Niemiec – ok.. 24 km na południe od Kolonii, i należy do kraju związkowego Nadrenia Północna-Westfalia.Miasto ma 315.000 mieszkańców (2007), znajduje się nad brzegiem Renu.

Bonn jest siedzibą kilku ministerstw i agend ONZ, a także posiada własny uniwersytet – który został założony w 1777 roku.Miasto jest także ważnym centrum handlowe i kulturalne dla regionu.

Kompozytor Ludwig van Beethoven (1770-1827) urodził się w Bonn, a główną atrakcją turystyczną w mieście jest jego domu w Bonn Gasse 18-26, jest teraz muzeum.

Inne atrakcje miasta to Art and Exhibition Hall z plastyczne, rynek w centrum z ratuszem z 1700 roku w Sali Koncertowej Beethoven Halle, twierdza Godesburg, Doppelkirche – kościół z 1151, Muzeum Egipskie i zamek Poppelsdorf.

Kolonia ma również kilka teatrów, imponujący ogród botaniczny, świetna okazja na zakupy zarówno małe sklepy i centra handlowe i kluby nocne zróżnicowane.

Najbliższe lotnisko znajduje lotniska Kolonia-Bonn, w odległości 20 km na północ od Bonn.