Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Bocholt

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Bocholt – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Bocholt – Podręcznik

Wynajem Samochodów Bocholt
Wynajem Aut Bocholt

Bocholt Borken znajduje się w regionie w północno-zachodniej niemieckiego kraju związkowego Nadrenia Północna-Westfalia – zaledwie 4 km od holenderskiejgranicy.Miasto, które otrzymało prawa handlowego w 1222, ma około. 75.000 mieszkańców.

Bocholt jest znany przede wszystkim jako miasto przemysłowe – i aż do roku bardzo niedawno, przemysłu tekstylnego, który został gospodarczej miasta „silnik”. Jedną z atrakcji jest także Das Textilmuseum Bocholt. Jest też również bardziej ogólny muzeum rzemiosła w mieście.

Szczególnie zabytków architektury, do późnogotycki kościół św Agneskapelle i Georg-Kirche wymienione (oba zbudowane w 1400). Do najbardziej znanych świecki budynek jest stary ratusz holenderskiego stylu renesansowym z 1620 roku jest. To jest teraz zastąpiony nowym, sala nowoczesnego miasta – a więc przede wszystkim funkcje reprezentacyjne, w uzupełnieniu, że jest to najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych w Bocholt zabytkowego centrum miasta.

Najbliższe główne lotnisko jest lotnisko Weeze (Niederrhein Flughafen), ca. 42 km na północny zachód od Bocholt.