Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Esslingen

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Esslingen – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Esslingen – Podręcznik

Wynajem Samochodów Esslingen
Wynajem Aut Esslingen

Esslingen (Esslingen am Neckar) leży w południowo-zachodnim rogu Niemczech, nad rzeką Neckar – i jest jednym z największych miast w Badenii-Wirtembergii.Jest on wymieniony w źródłach historycznych, po raz pierwszy w roku 777 ADKr. – I ma obecnie ok. 90.000 mieszkańców.

Wśród licznych muzeów miasta, Villa Merkel szczególnie popularne. Tutaj jest jak muzea sztuki i galerie – w wielkim budynku nerki sensie, wybudowany jako prywatny dom na początku 1870. Muzeum jest otoczony przez piękny park.

W przeciwnym razie, istnieje wiele klejnotów architektury w Esslingen dobrze zachowane średniowieczne miasto – w tym pięknie urządzone stary ratusz z 1700 i kilka kościołów (głównie Stadtkirche i Frauenkirche). Blisko centrum starego miasta jest również – wyraźnie widoczne na wzgórzu – najsłynniejszych atrakcji – stare byborgen Esslinger Burg.

Największym wydarzeniem, które odbywa się w Esslingen, roczne i Medieval Christmas rynku. Jest on otwarty w zeszłym miesiącu przed świętami – i umieścić silne piętno na ulicach miasta z różnych straganów i imprez kulturalnych. Wielu odwiedzających są zwabieni tu przeżyć wyjątkowy førjulsstemning.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest lotnisko w Stuttgarcie, ok. 10 km na południowy zachód od Esslingen.