Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Hameln

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Hameln – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Hameln – Podręcznik

Wynajem Samochodów Hameln
Wynajem Aut Hameln

Hameln położony jest w północnej części Niemiec, nad rzeką Wezerą w Dolnej Saksonii.Miasto liczy około 58.300 mieszkańców (2008). Miasto ma doskonałą lokalizację pomiędzy górami Weserbergland (od zachodu) i Lein Bergland (na wschodzie). Góry są popularne tereny rekreacyjne zarówno dla spacerowiczów i rowerzystów.

Hameln jest znany dzięki „Pied Piper of Hamelin” – średniowieczne opowieści ludowych, które zostały zachowane i czytane przez ludzi na całym świecie przez braci Grimm interpretacji z 1816 roku. Każdego lata przygoda będzie inscenizowane w różnych częściach Hameln – który jest popularną atrakcją turystyczną.

Hameln jest historycznym miastem z wieloma szachulcowe domy z kamienia i renesansu. Święty Bonifacy Katedra w stylu gotyckim –   pochodzi z 1000 – jest najstarszym kościołem miasta.W starym mieście można także odwiedzić przyjemnych kawiarni chodnik i mały, przytulny sklepów.

Inne atrakcje turystyczne w Hameln jest w tym „Rattenfängerhaus” z 1602 – z starożytny napis, że mówi się o „Pied Piper of Hamelin”, „Stiftsherrenhaus” z 1558,”Klütturm” (23-metrowa wieża widokowa z 1887 roku, znajduje się w tkaniny góry) – miasta i prywatne muzeum samochodów.Poza tym jest popularny Rozejrzyj się z jednej łodzi zwiedzanie nad Wezerą.

Najbliższe lotnisko znajduje się lotnisko w Hanowerze, położony 68 km na północny wschód Hamelin.