Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Cuxhaven

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Cuxhaven – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Cuxhaven – Podręcznik

Wynajem Samochodów Cuxhaven
Wynajem Aut Cuxhaven

Portowego miasta Cuxhaven znajduje się w północno-zachodnich Niemczech i należy do Dolnej Saksonii.Miasto liczy około 51.000 mieszkańców (2008), i gdzie Łaba wpada do Morza Północnego. Turystyka i rybołówstwo są głównym źródłem dochodu.

Cuxhaven jest zaliczana do kąpieli i miły letnim kurorcie z piaszczystymi plażami i dobre warunki do uprawiania sportów wodnych. Kilka kilometrów od miasta leży na wyspie Neuwerk, a kiedy jest odpływ można spacerować na wyspę. Popularna jest również latarnia morska z 1369 na Neuwerk

Kolejną atrakcją turystyczną w Cuxhaven jest Ritzebüttel Castle – zamek z 1300 roku, który jest otwarty dla publiczności, i jest otoczony przez piękne ogrody.

Inne atrakcje w mieście: Muzeum Rybołówstwa, Fort Kugelbake – historyczny morskiej twierdzy z późnych lat 1800, Muzeum Statków – w tym modele statków, morskie obrazy, miejskiego muzeum eksponaty lokalnej historii, a także starej wieży ciśnień z 1897 roku.

Najbliższe lotnisko jest Brema Airport, położony 104 km na południe od Cuxhaven.