Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Weinheim

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Weinheim – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Weinheim – Podręcznik

Wynajem Samochodów Weinheim
Wynajem Aut Weinheim

Weinheim znajduje się na północny zachód od południowego stanu niemieckiej Badenii-Wirtembergii, i to miasto z ok. 43.000 mieszkańców (2008). odległość Sør-/sørvestover do głównych miast w Heidelbergu i Mannheim wynosi około 10-15 km.

Weinheim jest często nazywany „Zwei-Burgen-Stadt” ze względu na dwa zamki jako „monitor” miasta. Najstarszy z nich, Windeck, został zbudowany już w 1100S, ale mocno poobijany w 1674. Po pierwsze, w 1960 roku, cały system przywrócony – i jest obecnie sklasyfikowany jako zabytek historyczny. Wachenburg jest o wiele młodsza.Został zbudowany przez pierwsze 1900 „dwóch dekad – i dziś w tym restauracja. Oba zamki są uważane za jedne z Weinhems głównych atrakcji turystycznych.

W przeciwnym razie, istnieje wiele atrakcji wokół placu Mark kwadratowych w centrum miasta. Tutaj znajdziemy takie Altes Rathaus (Stary Ratusz) od roku 1557. To nie ma już funkcji Town Hall. Po 1 II wojny światowej, przenieśli się do blisko Schloss Weinheim – imponujący gmach, który powstał w kilku etapach w okresie od około 1400 do końca 1800 roku. To dawniej należał do księcia Kurpfalz.

Z pozostałych miejsc, o których mowa są następujące: City Museum (z cenną kolekcję archeologicznych), ogród botaniczny Schau-und Sichtungsgarten Hermannshof i arboretum (park leśny) Exotenwald.

Najbliższe główne lotnisko City Airport Mannheim, w odległości ok.. 15 km na południowy zachód od Weinheim.