Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Solingen

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Solingen – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Solingen – Podręcznik

Wynajem Samochodów Solingen
Wynajem Aut Solingen

Solingen znajduje się w zachodniej Niemcy – Nadrenia Północna-Westfalia, to miasto z ok.165.000 mieszkańców (2008). To ma status miasta od początku lat 1400 – ale starego średniowiecznego miasta została zniszczona w czasie alianckich bombardowań w 1944 roku.

Solingen jest często nazywany „Nóż City”, ponieważ od wielu lat jest znana z produkcji noży, nożyczek, żyletki – i miecz.Sword produkcja odbywała się w wielkim stylu tutaj już w średniowieczu, a dwa miecze znak krzyża jeszcze herbu.

Gen Soli najlepszych kościoła św Clemenskirche – katedra z dwiema wieżami, zbudowany w 1890/92 w stylu neogotyckiej, wzorowany na słynnej kolońskiej katedry. W przeciwnym razie, najbardziej znany atrakcją jest Schloss Burg (pierwotnie od 1100), które jest nieco poza centrum. Jest to największy zrekonstruowany średniowieczny zamek w Nordhrein-Westfalii.

Wśród muzeów w mieście jest Muzeum Niemieckiego Klinge najbardziej popularne. Istnieje specjalny muzeum miecze, noże i sztućce ze stali ze wszystkich odmian.Monumentalny budynek główny jest byłym klasztorze.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest lotniska Kolonia / Bonn, znajduje się 33 km na południe od Solingen.