Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Bochum

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Bochum – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Bochum – Podręcznik

Wynajem Samochodów Bochum
Wynajem Aut Bochum

Bochum to miasto w Nadrenii Północnej-Westfalii – w zachodniej części Niemiec. Miasto ma 380.500 mieszkańców (2008), i Zagłębia Ruhry, między miastami Essen iDortmund.

Bochum został założony w 1300 roku i obecnie posiada kilka zabytków. Na północnym brzegu rzeki Ruhr dwa średniowiecznego zamku i miasta najstarszy kościół   – „Prostytutka Kościół św Piotra i Pawła” – ma wielu turystów.Kościół w obecnej postaci został zbudowany w 1547 – na ruinach kościoła, że znacznie starsze spłonął w 1517 roku.

Bochum jest znany z Muzeum Górnictwa, położony na północ od centrum miasta. Muzeum górnictwa jest popularną atrakcją turystyczną – z 400.000 osób rocznie.

Inne atrakcje miasta to Ratusz z 1931 roku, Muzeum Kolejnictwa (w dzielnicy Dahlhausen), Schauspielhaus Bochum – jeden z największych i najbardziej prestiżowych teatrach w Niemczech i Planetarium.

Muzeum Sztuki „Muzeum Bochum” jest również warto odwiedzić – z wielką kolekcję sztuki niemieckiej od 1945 roku i międzynarodowej sztuki z 1900.

Najbliższego portu lotniczego Dortmund Airport, położony 30 km na wschód od Bochum.