Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Essen

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Essen – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Essen – Podręcznik

Wynajem Samochodów Essen
Wynajem Aut Essen

Księżniczka jest największym miastem przemysłowym Zagłębie Ruhry w Nadrenii Północnej-Westfalii. Ma 586 tysięcy mieszkańców i jest ósmym co do wielkości miastem w całej Niemcy. Został założony na początku roku 845 ADKr. – A jest wyznaczony jako Europejskiej Stolicy Kultury w 2010 roku.

Nie ma prawie żadnych zachowanych zabytkowych budynków w Essen, jest fakt, że miasto zostało praktycznie zanikła w ciągu 2 II wojny światowej. Landmark sztuki współczesnej w ratuszu Essen, która jest najwyższa w Niemczech – wieżowiec, która wznosi się 120 metrów nad poziomem ulicy.

Jednakże, istnieje kilka przedwojennych zabytków, w tym monumentalne nieruchomości Villa Hügel nieco poza centrum miasta, zbudowany w 1873 roku jako prywatna rezydencja słynnego przemysłowych rodziny Krupp. Obecnie mieści się tu muzeum sztuki nieruchomości. Także Margarethenhöhe Town (nazwa pochodzi od Margarethe Krupp) musi być uwzględniony. Został zbudowany w 1909-1920 przez architekta prioden George Metzendorf – a jeśli, ze względu na wiele terenów zielonych, często nazywany „Garden City”. Kolejną cechą szczególną jest to, że miasto nie fasad budynków są podobne.

Oczywiście, przemysłowym mieście Essen zabytków kultury podobne do swojej historii. Zeche Zollverein jest zamknięty – ale muzeów celów odrestaurowany obiekt górniczy na świecie, który dziś został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Lotnisko Essen / Mülheim chodzi. 8 km na południowy zachód od centrum miasta.