Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Greifswald

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Greifswald – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Greifswald – Podręcznik

Wynajem Samochodów Greifswald
Wynajem Aut Greifswald

Greifswald jest położony w północno-wschodniej części Niemiec, na Ryck rzeki, która wpada do Morza Bałtyckiego.Miasto ma 54.000 mieszkańców (2007) i należy do Meklemburgii-Pomorza Przedniego. Greifswald jest port morski, przemysłowej i uniwersyteckie miasto, które ma również bogate życie kulturalne – teatry, muzea i kilka historycznych budynków. Uniwersytet został założony w 1456 i jest jednym z najstarszych w Europie.

W Altstadt – Stare Miasto – jest wiele pięknych, średniowiecznych budynków. Niektóre z najbardziej popularnych Kościół Mariacki, Jakuba i Mikołaja Kościół – wszystkie z 1200 – i 1300 roku. Ponadto, Marktplatz z ratuszem z 1400 są warte odwiedzenia.

Główną atrakcją turystyczną w Greifswald Pommersches Landes Museum – muzeum z eksponatami w dziedzinie geologii, archeologii, folkloru i sztuki.

Kilka kilometrów na wschód od miasta znajduje się wioska rybacka Wieck jest popularnym miejscem dla turystów w Greifswaldzie. Wieck ma przyjemną atmosferę na morzu – a jest ich kilka malowniczych rybackich dom i ruiny klasztoru z 1199 pożaru

W przeciwnym razie, użytkownicy Greifswald oferują dobre możliwości do kąpieli z piaszczystych plaż i wiele terenów rekreacyjnych.

Najbliższe lotnisko regionalne jest Heringsdorft Airport, które leży 70 km na południowy wschód od Greifswald.

Alternatywnie, lotnisko Rostock – Laage Airport jest używany.To jest położony 106 km na zachód od Greifswaldu.