Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Bremerhaven

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Bremerhaven – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Bremerhaven – Podręcznik

Wynajem Samochodów Bremerhaven
Wynajem Aut Bremerhaven

Portowego miasta Bremerhaven (114.500 mieszkańców w 2009 r.) znajduje się w zachodniej części północnych Niemczech – gdzie rzeka wpada do Weser Morza Północnego – i należy do państwa Brema.Bremerhaven, największy niemiecki port rybacki, z nowoczesnym obiektów portowych.

Jedną z atrakcji miasta najbardziej znany jest Simon Löscher Lighthouse – latarnia morska w 1853 roku. Inne atrakcje w Bremerhaven obejmować Wysyłka Muzeum „Klimahus Bremerhaven” – gdzie można dowiedzieć się więcej o klimat, pogoda i wiatr poprzez interaktywne eksponaty, jak również „Model City” – szczegółowy kopię Bremerhaven w miniaturze.

Speckenbütteler Park jest dużą atrakcją turystyczną w Bremerhaven – znajduje się w okolicy. Miejsce jest idealne tereny rekreacyjne i ogrody w parku ma inne motywy – w tym i medytacji ogród zapachowy.Miłośnicy sztuki powinni odwiedzić „Kunsthalle” – w tym Wystawa malarstwa ze sztuki 1800 i współczesnej.

Miasto posiada wiele atrakcji dla całej rodziny, w tym Sea Zoo – Zoo i Akwarium, gdzie można zobaczyć pingwiny, niedźwiedzie polarne, lisy polarne, foki itp.

Najbliższe lotnisko jest Brema Airport, położony 71 km na południe od Bremerhaven.