Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Lubeka

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Lubeka – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Lubeka – Podręcznik

Wynajem Samochodów Lubeka
Wynajem Aut Lubeka

Lübeck ma około 211.000 mieszkańców (2008), i jest drugim największym miastem w landzie Szlezwik-Holsztyn.

Lubeka jest często nazywany „miastem siedmiu wież”, ponieważ miasto siedmiu starożytnych wieży kościoła dominuje w panoramie miasta.

Old Town usytuowany jest na wzgórzu pomiędzy rzekami Trave i Wakenitz – która wpada do Morza Bałtyckiego 15 km dalej na północ, w Travemünde. Stare Miasto jest wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, a znany jest z pięknej architektury średniowiecznej.

Wśród głównych atrakcji turystycznych w kościele św Marii Lübeck (zbudowany w latach 1250/50), Burgkloster od 1229 – z miejscowym muzeum historyczne, Bazylika Świętego Piotra – pochodzący z 1400 – z 108 metrowej wieży św Anne – dawnym klasztorze z 1502 – w którym obecnie mieści się muzeum historii sztuki i kultury, Lubeka katedra z 1247, ratusz z 1250 i bramy miasta „Holsten” z 1478Port znajduje się muzeum historii miasta.

W dzielnicy Travemünde Lubeka jest ważny port i nie ma połączenia promowe do takichSkandynawii, Rosji i krajów nadbałtyckich.Travemünde jest również znanym miejscem turystycznym w sezonie letnim – z dobrym kąpieli i piaszczystych plaż.

Airport Lübeck Airport znajduje się 8 km na południe od centrum miasta.