Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Drezno Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Drezno Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Drezno Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Drezno Lotnisko

Wynajem Aut Drezno Lotnisko

Port Lotniczy Drezno (DRS), oficjalnie znany jako Flughafen Drezno Klotzsche, położony w Klorzsche 9 km na północ od Drezna w Niemczech .Są to zarówno autobusem i metrem z lotniska do Drezna. Dostępne są 4 firmy wynajmu samochodów na lotnisku, istnieją Avis, Hertz, Europcar Sixt.

1860364 osób odwiedziło lotnisko w 2008 roku. Wojskowych odegrał ważną rolę na lotnisku w Dreźnie, jest on używany zarówno przez nazistów w czasie 2 II wojny światowej i sowieckiej Akademii armii systematyczny.   Są to Air Berlin, który służy większości miejsc z Drezna,

Port Lotniczy Drezno ma pięć różnych restauracji, barów i kawiarni. Oferuje on 8 różnych sklepów, supermarketów na sklepy jubilerskie i cła. Inne udogodnienia obejmują fotele do masażu, salon fryzjerski, bankomat, pierwszej pomocy, pokój dla dziecka, salonu VIP i duże centrum konferencyjne. Nie ma hoteli na lotnisko.

polski