Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Marburg

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Marburg – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Marburg – Podręcznik

Wynajem Samochodów Marburg
Wynajem Aut Marburg

Marburg znajduje się w centralnej państwa niemieckiego Hesji – nad rzeką Lahn – i ma około 80.000 mieszkańców (2009). To kraj czterech najważniejszych miast uniwersyteckich. „Philipp-University” jest najstarszym protestancki uniwersytet na świecie, została założona w 1527 roku.

Stare Miasto to jedna z atrakcji turystycznych w Marburgu, gdzie znajduje się wiele pięknych budowli średniowiecznych. Tutaj, przytulne kawiarnie i sklepy. Miasto jest również znane ze średniowiecznych kościołów – zwłaszcza „Elisabethkirche” z 1235

Zamek „Marburger Schloss” – położony na wzgórzu nad miastem – jest być może największy punkt zainteresowania. Zamek został zbudowany jako twierdza w okresie 1200 – 1400, a dziś części budynku należącej do muzeum uniwersyteckiego. Muzeum pokazuje odwiedzających jego wystawy w historii kultury miasta, a ponadto jest często teatr, koncerty i imprezy kulturalne tutaj. Istnieje również popularne kino plenerowe w parku w okresie letnim.

Inne atrakcje turystyczne w Marburgu, Stary Ratusz z 1527, Sztuk Pięknych w budynku uczelni (z dużą kolekcją malarstwa od 1800 – i 1900), ogród botaniczny, zbiory etnograficzne, Muzeum Mineralogiczne z wystawy minerałów, kamieni szlachetnych i meteoryty – i „Marburger Kunstverein, co pokazuje, wystawy sztuki współczesnej.

Na wzgórzu trochę na wschód od miasta turysty „Spiegelslustturm” – 36-metrowa wieża widokowa z 1800 roku – gdzie goście uzyskać wspaniały widok na miasto i zamek. Miejsce znajduje się kawiarnia i restauracja.

Najbliższe lotnisko jest Frankfurt International Airport, położony 109 km na południe od Marburg.