Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Eisenach

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Eisenach – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Eisenach – Podręcznik

Wynajem Samochodów Eisenach
Wynajem Aut Eisenach

Eisenach, który ma ok.. 44.000 mieszkańców, położone w Niemczech – w stanie Turyngii.Miasto wyrosło wokół zamku Wartburg, który według tradycji został założony w 1067 – i nadal jest Eisenach najważniejszych atrakcji.

Eisenach wiąże się także z dwóch niemieckich i europejskich osobistości w historii najbardziej znanych: Martin Luther (który część swego dzieciństwa tutaj) i Johan Sebastian Bach (tu się urodził). Oba muzea w mieście nazwano jego imieniem. Luther Haus jest domów z muru pruskiego z 1400, gdzie słynny reformator mieszkał przez kilka lat po ukończeniu szkoły – podczas gdy Bach Haus jest 600-letni obiekt znajduje się w pobliżu domu rodzinnego kompozytora.

Należy wspomnieć, że istnieje wiele zabytków architektonicznych w Eisenach – w tym Stary Ratusz z 1596 roku i Kreuznach Haus (1539). Ponadto miasto posiada wspaniały ogród botaniczny – Kartausgarten – który został wybudowany w ogrodzie klasztoru w 1300 roku.

Najbliższe główne lotnisko Erfurt lotniska, 60 km na wschód od Eisenach.