Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Erfurt

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Erfurt – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Erfurt – Podręcznik

Wynajem Samochodów Erfurt
Wynajem Aut Erfurt

Erfurt, która ma ok. 200.000 mieszkańców, jest stolicą państwa centralnego niemieckiej Turyngii. Miasto położone jest nad rzeką Gera i po raz pierwszy wspomniana w historyczne rekordy w 742

Erfurt był jednym z niemieckich miast, które doświadczyły rozległe szkody w ciągu 2 II wojny światowej. Dlatego w mieście średniowiecznym centrum jest wciąż – i to również miasto najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych. Wśród wielu interesujących zabytków tutaj są dwie monumentalne katedry Erfurt Dom i św Severikirche – znajduje się obok siebie.

Inną ważną atrakcją jest Krämerbrücke – kryty most nad rzeką Gera, wybudowany w 1325 W przeciwnym razie, stare Augustyn wymienione (Martin Luther, gdzie studiował kilka lat około 1505), a także najstarsze w Europie synagoga żydowska życiu (ok. zbudowany. 1100).

Erfurt jest również ważnym museumsby. Wśród wielu atrakcji interesujące jest tu Stadt Museum Erfurt (dokumentowanie bogatej historii miasta), Gniew Museum (z sztuki średniowiecznej z Turyngii) oraz Haus zum Roten Ochsen, do domu Kunsthalle Erfurt (zmieniających się wystawach sztuki współczesnej).

Lotnisko Erfurt Airport jest ok. 6 km na zachód od centrum miasta Erfurt.