Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Jena

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Jena – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Jena – Podręcznik

Wynajem Samochodów Jena
Wynajem Aut Jena – Foto: © Jose Manuel Segovia

Jena znajduje się w centralnej części Niemiec, w pobliżu rzeki Saale, i ma około 102.700 mieszkańców (2008).Miasto należy do państwa związkowego i słynie z uniwersytetu, założonego w roku 1558.

Jena została powołana w 1322, a sden połowie 1800 roku, miasto jest znane na całym świecie z branży optycznej (Carl Zeiss). Jest to także ważny węzeł kolejowy.

Jena ma kilka zabytków, bl. a. City Hall z 1377 w stylu gotyckim, „Stadtkirche” (jeden kościół wybudowany w latach 1438/25) – i St Michael’s Church z 1200s.

Inne atrakcje turystyczne to to jest 128 metrów JenTower z restauracji Scala i taras widokowy – gdzie goście mogą podziwiać fantastyczne widoki na miasto i okolice, planetarium, obserwatorium astronomiczne, ogród botaniczny, Muzeum Miasta Göhre (muzeum regionalne, które ma także galeria sztuki), muzeum szkła, muzeum gptisk – i Muzeum Literatury, znajduje się w byłym domu filozof Johan Gottlieb Fichte.

Najbliższe lotnisko jest Erfurt Airport, położony 71 km na zachód od Jena.