Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Wiesbaden

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Wiesbaden – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Wiesbaden – Podręcznik

Wynajem Samochodów Wiesbaden
Wynajem Aut Wiesbaden

Wiesbaden to miasto około 285 tysięcy mieszkańców (2008) i znajduje się w zachodniej części Niemiec. Miasto jest stolicą Hesji – pomimo faktu, że sąsiednie miastaFrankfurt jest znacznie większa.Początki Wiesbaden można datować na lata 6 ADKr., Kiedy Rzymianie założyli twierdzy.

Miasta średniowieczne centrum miasta zostało zniszczone przez dwa duże pożary w 1500. Najstarszy budynek, który zachował się jeszcze – i to jest główną atrakcją – Stary Ratusz (zbudowany w 1610). W przeciwnym razie Schlossplatz centralny punkt w centrum miasta. To ważne historycznie placu otoczona jest przez szereg obiektów zabytkowych 1800 wieku. Dominantą jest Marktkirche pochodzącym z 1850 roku (najwyższy budynek w mieście, gdzie wznosi się wieża 92 metrów nad ziemią) i Stadt Schloss – pałac zbudowany około 1840 roku dla księcia Wilhelma I. Nassau.

Istnieje również kilka budynków w Wiesbaden, które mogą być związane z rodziny księcia Nassau – przede wszystkim Erbprinzpalais (1813-1917) w Wilhelm Strasse i Scloss Biebrich (1702), który wynosi 4,5 km na południe od centrum miasta (blisko brzegu Renu).

Od 2 II wojny światowej, doszło do znacznego amerykańskiej obecności wojskowej w Wiesbaden – która pozostawiła swój ślad w mieście. Nieco poza centrum, a mianowicie w siedzibie 1 USA dywizji pancernej, a od wielu lat jest europejską centralą US Air Force (lotnisko wojskowe Wiesbaden Erbenheim) ma tu siedzibę.

Najbliższe lotnisko cywilne jest Frankfurt International Airport, położony 30 km na wschód od Wiesbaden.