Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Stuttgart

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Stuttgart – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Stuttgart – Podręcznik

Wynajem Samochodów Stuttgart
Wynajem Aut Stuttgart

Stuttgart, położone nad rzeką Neckar, ma prawie 600 tysięcy mieszkańców (ponad 3 mln w obszarze metropolitalnym) – i jest stolicą południowo-zachodniej państwa niemieckiego, w Badenii-Wirtembergii. Ma korzenie sięgają do 900, ale było prawa handlowego nie później (1200).

Stuttgart jest chyba najbardziej znany z przemysłu motoryzacyjnego, ponieważ zarówno Mercedes Benz Daimler Benz i Porsche ma swoje główne sektory tutaj. Wśród atrakcji znajduje się zarówno Mercedes Benz Museum i Muzeum Porsche w mieście.

Jednakże, istnieje również wiele ciekawych, starą architekturą, jak i poza centrum. Rynek Starego Miasta Schillerplatz jest w wyjątkowej sytuacji, gdyż jest otoczony przez piękne budynki, które Stiftskirche (1100S, przebudowany w stylu renesansowym w 1500), Altes Schloss (pierwszy wzniesiony w 1300 roku, ale również przebudowany w stylu renesansowym 1500) i stary budynek administracji Alte Kanzlei (1598). W największym mieście otwartej przestrzeni – Schlossplatz – unosi się ogromna Neues Schloss (ok. 1770). Wśród zabytków miasta należy również mauzoleum Württemberger od 1820 wspomniano – i nowsze wzrok: 217-metrowa wieża telewizyjna (1956).

Atrakcje turystyczne są również Wilhelmina – jedyny w Europie w połączeniu zoo i ogród botaniczny. Zakład został wybudowany jako rezydencja królewska w 1846 roku.

Stuttgart International Airport znajduje się 13 km na południe od centrum miasta.