Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Wittenberg

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Wittenberg – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Wittenberg – Podręcznik

Wynajem Samochodów Wittenberg
Wynajem Aut Wittenberg

Wittenberg ok. 50.000 mieszkańców (2008) i znajduje się we wschodniej Niemczech nad Łabą – szczególnie w Saksonii-Anhalt.Oficjalna nazwa miasta Wittenberga, gdyż właśnie tutaj w 1517 roku Marcin Luter zerwał swoje słynne 95 tez przeciwko handlowi odpustami na drzwiach kościoła Schlosskirche. Wraz z narodzin Lutra, Eisleben, Wittenberg ma miejsce na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Wittenberg najsłynniejszych atrakcją jest Schlosskirche. Został wzniesiony w 1489 – i szczególną pozycję w stosunku do Marcina Lutra i Reformacji w 1500. Kilka znanych nazwisk ze świata sztuki jest również związany z Wittenberg – w tym Albrecht Dürer (1471-1528) i Lucha de Cranach (1472/51). Obie przyczyniły się do dekoracji Schlosskirche – i Cranach dawnego warsztatu i studio – Cranach-Haus – utrzymuje się i jest jedną z głównych atrakcji miasta. Także w klasztorze, w którym Luter był przed mnich zerwał z Kościołem katolickim – Lutherhaus (wymienione 1504/07) – jest popularnym miejscem turystycznym.

W Wittenberdze wiele innych zabytków, o których mowa są następujące: Stary Ratusz (1523), Stadtkirche (1400) i Melanchtonhaus (1536). Roboty budowlane w ostatnich data Hundertwasser Schule – zakończono w 1999 roku po słynnej „naturalny” architekta Friedensreicha rysunki Hundertwasser

Najbliższe główne lotnisko Lipsk / Halle, położony 57 km na południowy zachód od Wittenbergi.