Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Unna

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Unna – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Unna – Podręcznik

Wynajem Samochodów Unna
Wynajem Aut Unna – Foto: © Riessdo

Unna jest miastem z ok.. 70.000 mieszkańców (2008), znajduje się w zachodniej Niemcy – Nadrenia Północna-Westfalia.W średniowieczu miasto było w centrum miasta, tzw Hellweg – główny szlak między Wschodem i Zachodem przez Niemcy.

Jedną z atrakcji tego zabytkowego miasta są Burg Unna – wybudowany w 1400, ale przebudowany 400 lat później. Dziś mieści się muzeum zamku (Hellwegmuseum).W przeciwnym razie, ewangeliczne Stadkirche, gdzie najstarsza część pochodzi z 1322, wymieniana jako kolejny atrakcji. Istnieje również kilka dobrze zachowanych budynków z muru pruskiego, wybudowany w latach 1500 do 1800 roku, w Altstadt (Stare Miasto). Wzdłuż wschodniej stronie Altstadt to również część muru zachowały miasta.

Spektakularne atrakcją ostatnich data jest Zentrum für Internationale Lichtkunst, otwarty w 2001 roku. Znajduje się w opuszczonym browarze, i jest – jak sama nazwa mówi – muzeum lyskunst / projekt oświetlenia. Central do tego systemu jest światło ustawione, 52 metrów wysokości, komin dawnego browaru. I 10 metrów pod ziemią jest sala wystawowa, gdzie eksperymenty ze światłem i cieniem tworzy tajemniczy, „magiczny” charakter.

Międzynarodowe lotnisko w Dortmund Airport znajduje się zaledwie 5,5 km na zachód od Unna.