Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Friedrichshafen

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Friedrichshafen – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Friedrichshafen – Podręcznik

Wynajem Samochodów Friedrichshafen

Wynajem Aut Friedrichshafen

Friedrichshafen jest miastem prawie 60.000 mieszkańców, znajduje się daleko na południe od niemieckiego landu Badenia-Wirtembergia. Powstała w 1811 roku, kiedy dwa małe, stare miasteczka na północnym brzegu Jeziora Bodeńskiego zostały połączone.

Friedrichshafen znajduje się spokojnej okolicy, i to idzie w regularnie prom zaplanowane Jeziorem Bodeńskim do Szwajcarii „sąsiednich” Romanshorn. Ponadto w sezonie letnim prom z kilku innych miast nad jeziorem – w tym Konstancji, gdzie słynny budowniczy statków powietrznych Graf von Zeppelin urodził.

status turystycznych Friedrichshafen jest dużo o Graf von Zeppelin. To znaczy tutaj, że zbudowano i przetestowano ich statków powietrznych (tzw. zeppelinere) na początku 1900 – oraz jeden z najbardziej popularnych atrakcji ponownie jest również Zeppelin Museum.Istnieje również centrum kultury w mieście, które nosi nazwę Graf-Zeppelin-Haus – i dla odważnych Zeppelin Tours oferuje spektakularne loty z „prawdziwymi” zeppelinere, czyli z mniejszą czcionką, gdzie jest oddany do użytku nowoczesnej technologii.

Regionalny port lotniczy Friedrichshafen Airport , położony 3 km na północ od miasta, funkcjonuje kilka lotów międzynarodowych – w tym do Londynu / Luton.

polski