Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Kassel

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kassel – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kassel – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kassel

Wynajem Aut Kassel

Kassel znajduje się w centralnej części Niemiec , nad rzeką Fulda, i należy do Hesji.Miasto liczy około 200.000 mieszkańców (2008) i jest ważnym centrum kulturalnym całego regionu.

Kassel słynie z międzynarodowej wystawy sztuki „Documenta odbywa się co 5 lat. Wystawa koncentruje się na sztuce współczesnej, i odbędzie się następnym razem w 2012 roku.

Miasto ma wielu atrakcji, w tym Marcina z 1330-wieku (miasta, największy kościół), Fine Arts Friedericianum, braci Grimm, Muzeum niemiecka strata muzeum, Hessische Landesmuseum – jak muzeum miasta lokalne wykazują historii od średniowiecza do współczesności.

Wilhelmshöhe Berg Park jest kolejną dużą atrakcją turystyczną w Kassel. To jest wielki park górski, który obejmuje również „Schloss Wilhelmshöhe” z 1786 roku. Zamek (z wystawy malarstwa dawnych mistrzów jak Rembrandt i Rubens między innymi) jest otwarte dla publiczności. W parku znajduje się również symbol miasta – posąg Herkulesa – który stoi na szczycie góry. Pomnik jest wykonany z miedzi i została zakończona w 1701.

W przeciwnym razie, park Karl Sheep nad rzeką Fulda być warte odwiedzenia. W parku jest od 1500 i jest znana ze swojej „Oranżeria” – pochodzi z 1710 – z Planetarium i mały ogród botaniczny.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest lotnisko w Hanowerze , położony 179 km na północ od Kassel.

polski