Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Norymberga

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Norymberga – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Norymberga – Podręcznik

Wynajem Samochodów Norymberga
Wynajem Aut Norymberga

Norymberga jest położony w południowej części Niemiec – w regionie Mittelfranken, który jest częścią Bawarii.Miasto zostało założone już w 1000 – i dziś ma ponad 500.000 mieszkańców (2008).

Większość ludzi prawdopodobnie Norymberdze przede wszystkim z tzw „proces w Norymberdze” – czyli próby z liderów życiu niemieckiego reżimu nazistowskiego po 2. II wojny światowej. Fakt, że to rozstrzygnięcie odbyło się tutaj niedawno było to, że Hitler w czasie wojny w Norymberdze uczynił ważny ośrodek administracyjny.

Mimo, że miasto zostało poważnie zbombardowane przez Amerykanów w końcowej fazie 2 II wojny światowej, istnieje kilka znaczących zabytków w Norymberdze. Wśród nich są wielki średniowieczny zamek w Norymberdze zamku i starego szpitala Heilig-Geist-Spital (które ma swoje początki w 1300 roku). Kilka kościołów, muszą być traktowane ze stron – w tym Gotycki kościół św Lorenz Kirche od końca 1200s.

Norymberga jest słynne zoo – Tiergarten Nürnberg. Została założona w 1912 roku, ale wiesz, że już w średniowieczu był tu ogród zoologiczny.

Międzynarodowe lotnisko Lotnisko w Norymberdze znajduje się 5 mil na północ od centrum miasta.