Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Flensburg

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Flensburg – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Flensburg – Podręcznik

Wynajem Samochodów Flensburg
Wynajem Aut Flensburg

Flensburg (duński: Flensburg) to miasto z około 85.000 mieszkańców, położone w Niemczech na północ wysuniętym stanie – Schleswig-Holstein – zaledwie 11 km na południe od granicy z Danią, szef Flensburg Förde (fiord).

Miasto zostało założone przez Duńczyków w 1100S, w 1284 otrzymał prawa handlowego. Następnie należał do księstwa Szlezwiku.   W latach 1460-1864 był Schleswig-Holstein w peronalunion z Danii – i Flensburg nadal są duński czuć. Istnieje jeszcze duński Oficjalnie uznane języki mniejszości.

Wśród zabytków na czterech średniowiecznych kościołów w centrum miasta jest mowa – najstarsza, Midsummer, został zbudowany w 1100S. Miasto ma też kilka interesujących muzeów, w tym Muzeum Sztuki Muzeum Berg, Schiffahrtmuseum Flensburg (Maritime Museum) – i nie tylko, odrestaurowanym parowiec muzeum „Alexandra”. Znajduje się na nabrzeżu, Niemcy i najstarszym salon-parowca „(założony 1908 roku w Hamburgu ).

Flensburg inaczej znany jest jako miasto bardzo zajęty zakupy – i wiele centrów handlowych tutaj, zarówno w centrum jak i poza nią.

Najbliższe lotnisko w regularne loty są Sønderborg Airport, Dania, 42 km na północny wschód od Flensburga. Stąd jest codzienne połączenie z Kopenhaga (Kastrup).