Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Fryzynga

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Fryzynga – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Fryzynga – Podręcznik

Wynajem Samochodów Fryzynga
Wynajem Aut Fryzynga

Fryzynga położony jest w południowo-wschodniej Niemczech nad rzeką Isar, i jest częścią Bawarii.Miasto ma 45.600 mieszkańców (2008) i znajduje się w odległości tylko 32 km na północ od Monachium.

Fryzynga historyczną średniowiecznego centrum miasta, gdzie również znajduje się na Marienplatz. Kolumna Maryjna z 1674 jest jedną z atrakcji Marienplatz –   wysoki pomnik Maryi Dziewicy, wykonany z czerwonego marmuru.Plac ten jest również popularny do odwiedzenia z przyjaznej rynkach.

Fryzynga znana jest z dwóch wzgórz, które dominują w pejzażu – i Domberg Weihenstephan („Cathedral Hill”).

W zachodnich obrzeżach miasta znajduje się były zespół klasztorny – Weihenstephan – w którym mieści się jeden z najstarszych browarów (od 1040). Goście mogą się zwiedzanie browaru, a także znajduje się znakomita restauracja.

Domberg – lub Wzgórze Katedralne – posiada wiele historycznych atrakcji turystycznych.Tu leży katedry (tzw. św Maria und St Korbiniana Katedra)   z 1160, który został przebudowany w stylu barokowym w 1723 roku.Istnieje również Dombergmuseet tutaj – jednego z największych muzeów Kościoła w świecie – obrazy, rzeźby, Medal odzieży itp.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest w Monachium Franz Josef Strauss Airport, położony na południe od 11.6 km Fryzynga.