Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Monachium

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Monachium – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Monachium – Podręcznik

Wynajem Samochodów Monachium

Wynajem Aut Monachium

Monachium znajduje się w południowo-zachodniej części Niemiec , nad rzeką Isar i jest w stolicy Bawarii.Miasto ma 1.300.000 mieszkańców (2008), i jest 3. co do wielkości miasto w kraju po Berlin i Hamburg.

Monachium została założona w 1158 i jest dziś ważnym ośrodkiem handlowym i bramy. Ponadto miasto ma największy w kraju uniwersytet, jest znany z muzea naukowe i techniczne. „Deutsches Museum” jest największym w Europie Muzeum Techniki z interaktywnych eksponatów dla całej rodziny.

Monachium przeżywa większy napływ turystów, stare miasto z średniowiecznych budynków są jednym z najpopularniejszych zabytków. Tutaj można zobaczyć „Alter Hof – dawna rezydencja królewska z 1253 r., Urząd Miejski w stylu neogotyckim 1867/08 (ze słynną glockenspiel), a” Frauenkirche „z 1271 – z dwoma wieżami z 99 metrów, z których jeden jest otwarte dla publiczności.

Monachium ma także kilka budynków barokowe i rokokowe z 1600 – i 1700 – w tym Theatinerkirche, Prince Residenz pałac i piękne Letni Pałac Nymphenburg z 1674.

Miasto posiada wiele teatrów, opery, muzea i galerie sztuki.Stary, Nowy i nowoczesny Glyptothek są trzy najbardziej znanych muzeów sztuki – z eksponatów z różnych epok.

Inne atrakcje w Muzeum Theater w Monachium, Ogród Angielski (jeden z największych parków na świecie – wybudowany pod koniec 1700), Muzeum BMW, ogrody zoologiczne i botaniczne i Olympic Tower – 291-metrowa wieża TV Zbudowany w 1968 roku. Goście mogą dostać się w wieży, gdzie znajduje się platforma widokowa 171 metrów nad ziemią, i obrotowym restauracji.

Monachium International Airport jest 37 km na północny wschód od centrum miasta

Taniwynajemaut.pl oferuje tanie wynajmu samochodów w kilku miejscach w centrum Monachium i na lotnisku w Monachium. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki przyjazne dla użytkownika i dostęp do tanich cen i wynajem samochodów dostępne w ciągu kilku sekund. Po dokonaniu rezerwacji wkrótce otrzymasz potwierdzenie zamówienia i od dostawców wynajmu samochodów do konsultacji z.

polski