Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Monachium Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Monachium Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Monachium Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Monachium Lotnisko
Wynajem Aut Monachium Lotnisko

Monachium Franz Josef Strauss Airport (MUS) znajduje się 28 km na południowy wschód od Monachium. Działa zarówno autobusy i pociągi pomiędzy lotniskiem iMonachium .Firm wynajmujących samochody znajdują się na lotnisku Hertx, Sixt, Budget, Europcar, National Alamo i Terstappen.

Około 35 mln osób odwiedziło lotniska w Monachium w 2008 roku. Jest to główny punkt Lufthansa, Air Berlin i Ausburg Airlines. Monachium ma bezpośrednie połączenia do miast w większości regionów świata, w tym popularnych miejsc, takich jak AlicanteBarcelony i Murcia. Lufthansa obsługuje tylko 60 różnych miejsc na świecie. W 2009 roku Skytrax nagrodę dla 2. najlepszy port lotniczy w Europie i 5. najlepszych na świecie.

Lotnisko w Monachium jest bardzo dobry wybór kawiarni, barów z przekąskami, restauracje i sklepy z ponad 130 sklepów i 40 barów, kawiarni i restauracji. Inne udogodnienia obejmują centrum medyczne, apteka, stomatologii, pokój zabaw dla dzieci, prysznice, bezprzewodowy dostęp do Internetu, salon VIP, poczta, bank, usługi pralnicze oraz duże centrum biznesowe. Jest to hotel na lotnisku o nazwie Kempinski Hotel Airport Monachium.