Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Murcia

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Murcia – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Murcia – Podręcznik

Wynajem Samochodów Murcia
Wynajem Aut Murcia

Murcia znajduje się na wschodnim wybrzeżu Hiszpanii, w regionie o tej samej nazwie, tuż przy rzece Segura.Miasto ma 422.861 mieszkańców (2007). Murcia został założony w roku 825 i ma wiele historycznych budynków i kościołów, aby pokazać. Chociaż Murcji w większości mieszkają na turystykę, jest to stosunkowo spokojnym miasteczku na urlop w Niezależnie od pory nigdy nie doświadczy masowej turystyki w mieście. Największą atrakcją turystyczną w mieście, która jest także wizytówką Murcia, jest imponująca katedra Santa Maria. Został zbudowany około 1400, ale wieża nie została zakończona do 1792 roku. Katedra ma mieszanka kilku stylów, w tym Gotyku, renesansu i baroku.

Stare Miasto jest także warte odwiedzenia z uroczych wąskich uliczek. Inne godne uwagi są Salzillo muzeum z pięknych rzeźb i parku El Valle, znajduje się na wzgórzu za centrum.Widok z góry jest niewiarygodnie piękna.

Istnieje wiele pięknych piaszczystych plaż w regionie. Dojazd samochodem zajmuje zaledwie 30 min. Dojazd do hotelu z Murcia do jednej z nadmorskich kurortach.

Najbliższe lotnisko jest Murcia San Javier lotniska, 45 km. na południowy wschód od centrum miasta.

Lotniska w Alicante jest również często wykorzystywane przez turystów będzie Murcia.Jadąc z Malaga do Murcia wynosi około 1 godziny.