Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kilonia

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kilonia – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kilonia – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kilonia
Wynajem Aut Kilonia

Portowym mieście Kilonia znajduje się w północnych Niemczech – w szczególności, nad Morzem Bałtyckim i jest stolicą landu Szlezwik-Holsztyn.Miasto ma 237.000 mieszkańców (2008), oraz połączeń promowych do wielu innych krajów – w tym Oslo w Norwegii i Göteborga w Szwecji.

Kilonia był czarterowany w 1242 i ma uczelni, która została założona w 1665 roku. Miasto jest znane jako miejsce docelowe żeglarstwo – ze słynnym regaty żeglarskie roczne „Kieler Woche” jak w czerwcu popularne wyróżnić.

Miasto zostało bardzo zniszczone w czasie 2 Wojny światowej, i ma tylko kilka zabytkowych budynków po lewej stronie. Znane atrakcje turystyczne w Kilonia to Ratusz z 1911 roku z 106 metrowej wieży, głównym Mikołaja z 1875 roku, na hali targowej Ostseehalle, wieża ciśnień Ravensberg, ogród botaniczny, muzeum komputera, kilka galerii sztuki, Muzeum Morskie, Muzeum Zoologicznego i Opery.

15 km na północ od centrum, Laboe Marine Ehrenmal – 85-metrowy pomnik – w pamięci marynarzy, którzy zginęli podczas 1. II wojny światowej. Zamiast Laboe także dobre pływanie z piaszczystych plaż.

Najbliższe lotnisko, Hamburg Airport, położony 93 km na południe od Kilonii.