Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Poczdam

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Poczdam – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Poczdam – Podręcznik

Wynajem Samochodów Poczdam
Wynajem Aut Poczdam

Poczdam, który ma około. 132.000 mieszkańców (2008), położone nad rzeką Havel – 35 km na południowy zachód od stolicy Niemiec Berlinie. Jest stolicą Brandenburgii. To była tu osada już w epoce brązu, a miasto Poczdam, że znany jest z 993 roku

Cechą wyróżniającą Poczdam są liczne zamki i parki. Większość z nich jest częścią „Pałace i parki Poczdamu i Berlina” na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.Najwspanialszych parków jest Park Sanssouci. Istnieje wiele pięknych zamków. Najstarszy i najbardziej znany jest Schloss Sanssouci (1745-1747), ale także potężne Neues Schloss (1763/69) i Orangerieschloss (1851/64) jest tutaj – poza mniej jasne zamku Charlottenhof (1826).

W parku znajduje się Marmorpalais Neuen Garten (1787/92) i rosyjskiej wsi Aleksandrówka, który został złożony pierwszy w 1800 roku. Innym dużym parku na obrzeżach centrum Poczdamu, Park Babelsberg, gdzie znajdziemy Schloss Babelsberg (zwany także „Kleines Schloss”) i Park Babelsberg Film, odpowiedź Niemiec do Hollywood.

W historycznym centrum, Altstadt, ma swój własny poczdamskiej Bramy Brandenburskiej, wybudowany w 1770 (nie mylić z jednym w Berlinie ) – i tu jest także stary ratusz (Altes Rathaus z 1753 r. popularnym miejscem turystycznym.

Międzynarodowe lotnisko Berlin-Tegel Airport jest 35 km na północny wschód od Poczdamu.